ANASAYFA  |  ÖNERİ VE ŞİKAYET  |  İLETİŞİM

BİYOGRAFİ HABERLER MAKALELER GİYOTİN HAVUZU İLETİŞİM
KARA ŞAHİN VE | HÜSEYİN SUNGUR | Resmi Web Sitesi
  KADROMUZ
 
KARA ŞAHİN VE

İŞGAL GÜÇLERİ

ÖLÜ OZANLAR DEĞİL

Emekli ajanlar şirketi…

Silopi"de "˜üs"lenen Black Hawk"ın düşük yoğunluklu savaş stratejisine göre yapılandığı ortaya çıktı. Şirket, "˜Özel Kuvvetler" modeline göre örgütleniyor. Güvenlik birimlerine askeri kodlar veriliyor. Habur"daki tesis "˜Karargâh 1" olarak anılıyor

Washington merkezli şirket, düşük yoğunluklu çatışma, karşı-terör ve zırhlı araç koruması gibi alanlarda faaliyet gösteriyor. Emekli asker, CIA ve MİT elemanlarını tercih ediyor. Her karargâhta bir komutan, bin güvenlik görevlisi bulunacak.

Şırnak"ın Silopi İlçesi"nde, Habur Sınır Kapısı yakınlarında bin dönümlük alanda üs inşaatı devam eden Black Hawk Security Türk (Kara Şahin Güvenlik) şirketinin şeması ortaya çıktı. Amacını Irak"a giden Türk tIr"ları ile Irak"taki önemli kişi ve kurumların güvenliğini sağlamak olarak açıklayan şirketin, "˜Özel Kuvvetler"de uygulanan modele göre yapılandığı belirlendi. ABD açısından kritik 16 ülkede faaliyet gösteren Washington merkezli şirket, Türkiye ve Irak"taki örgütlenmesini düşük yoğunluklu savaşın gereksinimlerine göre şekillendiriyor. Şirket, özel birimlerden emekli asker ve istihbaratçılardan oluşan kadrosuyla, zırhlı konvoy güvenliği, savunma taktikleri, düşük yoğunluklu çatışma, karşı-terörizme ve istihbarat, hava operasyonları, rehine kurtarma gibi geniş bir alanda faaliyet gösteriyor.

HABUR KARARGÂHI MERKEZ

Black Hawk, Türkiye ve Irak"taki yapılanmasına verdiği özel önem çerçevesinde, buralarda kurduğu güvenlik tesislerini, askeri literatüre uygun şekilde "karargâh" olarak nitelendirdi. Habur"daki tesisi "Black Hawk-1 Karargahı" olarak isimlendiren şirket, ayrıca Zaho, Kerkük ve Bağdat"ta da 3 ayrı karargâh oluşturacak. Şirket bilgilerine göre Habur"da hafriyat çalışmaları başlatılan Black Hawk-1 Karargahı"nın yapılanması şöyle olacak:

ASKERİ ÜSTEN HİÇ FARKI YOK

"Habur Black Hawk-1 Karargâhı, bin dönüm arazi üzerinde kurulacak. Bu karargâhta, ABD ve Türk Ordusu"ndan emekli olmuş askerlerin komutasında bin kişiden oluşan güvenlik birimi oluşturulacak. 300 hizmetli personelin de görev yapacağı Habur karargâhında, bir mobil hastane, bir helikopter pisti, biri ambulans, diğeri koruma helikopteri olmak üzere iki helikopter, silah donanımlı Hummer jeeplerin de aralarında yer alacağı 300 araç, 8 bin araçlık tır parkı yer alacak."

Son zamanlarda ERGÜN DİLER’i izleyemiyorum artık.
SABAH kazetesinin , acar , “”yakşıklı mı yakşıklı”” , en CIA , en MOSSAD , en EL MUHABERAT kaynaklı, merkezî haberalma “haber merkezi” vitrini olan “köşe yazıcısı ”.
FUAT “”AVNİliğin”” bir çeşit öncesi…

ASABIMI bozuyor.
NEDEN! ZİRA , “ akepe- iktidar piramidi- O birisi” topluluğu, osursa alkışlıyor, genirse bravo çekiyor, burnunu sümkürse yaldızlıyor, cilalıyor, hopluyor, zıplıyor …
ULAN bu ne be…
AYIP,utan,arlan azcık. 
BUNLARIN “” uygulamalarının “ dışında , her kim ne yapsa, ne dese, ne düşünse KÖTÜ,YANLIŞ, ŞEYTANİ, SATLIK, HAİN…
Biz bitmişiz yavvv ,ergüne göre, hatta yaşamamız bile gereksiz.
Vay a.na koyiim.
Biz neymişiz yavvv…
HELE de o , gününe , CEHEPEYE ,”” aslan sosyal demokratlara””(*) nasıl hakaret ederim FARZIYLA, namazıyla başlayan ENGİN ARDIÇ’KUŞU…
(*) Bu sıfatlandırma ,bizzat engin ardıçındır,belirtirim.
Öve öve bitiremediği , (( o zamanki yazılarında(*)), “ GASSARAY” lisesinde okurken , TAHİR ALANGU gibi bir sıra dışı edebiyat hocasından ,herhalde bunları öğrenmedi.
(*) 80lerde NOKTA ve TEMPO dergilerinde,gerçekten değerli yazılar yazar, STAR tevede ise sabahları son derece hoş , estetik konuşmalar yapar, İslamcı kesime hemen hergün GİYDİRİRDİ.

Kim derdi ki bugün, ENGİN ARDIÇ…………………..
Bakın sınıfından kimler çıktı ARDIÇ’KUŞUnun:
FİKRİ SAĞLAR, FERHAN ŞENSOY, romancı SELİM İLERİ…
Evet artık hem biyolojik hem de ruh sağlığım bozuluyor bu “kuşlara” göz atarken.
ANCAK, “ Ergün dilere” gaklayan,guklayan bir foterlisi vardı…İSTANBUL’da, zannederim BEBEK semtinde oturur, sahile bağlattığı “kotrasında(*)”, kimi sabahlar, ergünü kahvaltıya çağırıp, istihbarat verirdi. 
(*) İri kıyım,bayağı lüks, motorlu deniz otosu diyelim…
Yahut da , senaryo gereği yazıların öyle yazılması gerekiyordu.
BU arada, aman , yukardaki BLACK HAWKS ibneliğini tekrar tekrar okuyunuz. 
YAV ne alâ memleket.
SAĞ gözün sol gözden haberi yok…
İşte bu ergüne yazdırılanlardan birisi de, halihazır dünya egemenlik savaşının , detayda nasıl marş marş gitmekte olduğuydu.
DİGER bir ifadeyle, vitrinde kolkola görünen EMERİKA ve İNGLATERRA ( İngiltere) nın , gerçekte bu egemenlik dalaşını , kuliste , nasıl bir canhıraş , saçsaça,baş başa KORAKOR döğüşüp, yürüttüklerini bize aktarırdı “” ergünüm dilerim””. 
ARAMIZDA inciliz “” EXETER” üniversitesinin marifetlerini bilen vardır ama değil mi!!!
PEKİ MI5 ve MI6 dersem , ne anlarsınız efendim!!!

Hadi geçelim bunları ve birer birer çivilerimizi çakmaya başlayalım(mı)…

1. bölümün sonuYorum Ekle comment Yorumlar (0)

    Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamış..! 
 HABERLER
 
NEREYE DOĞRU
NASIL

Tarih : 6.12.2019 1
Devamı...
 
 
İLTİHAP
2. NEŞTER

Tarih : 26.09.2019
Devamı...
 
 
 
 MAKALELER
 
BOŞLUK
VE ANLAM

Tarih : 4.10.2019 1
Devamı...
 
 
KÜÇÜK İSKENDER
BÜYÜK ŞİİR

Tarih : 8.07.2019 1
Devamı...
 
 
 
 www.huseyinsungur.com
 

 GİYOTİN HAVUZU
 

CEHALET VE
RENKLERİ

Tarih : 6.12.2019 1|
Devamı...

 

KONYA ÜZERİNDEN
NEREYE!

Tarih : 22.10.2019 |
Devamı...

 

ÖLÜ BİR RUH
ÖZGÜR DÜŞÜNCE

Tarih : 8.10.2019 1|
Devamı...

 

ÖLÜ BİR RUH
OTOPSİ DENEMESİ

Tarih : 7.10.2019 2|
Devamı...

 


 
 

 
 
ANASAYFA BİYOGRAFİ SIK KULLANILANLARA EKLE GİZLİLİK İLKELERİ İLETİŞİM


Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz..!

HÜSEYİN SUNGUR | Resmi Web Sitesi | huseyinsungur.com © Copyright 2015-2018 Tüm hakları saklıdır..! zinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kullanılamaz..!

URA MEDYA